Przewodnik po stronie internetowej

 

1. STRONA STARTOWA/ZAKŁADKA AKTUALNOŚCI

 Strona internetowa Projektu powstała, by na bieżąco informować Uczestników i Uczestniczki Projektu oraz ogół opinii publicznej o etapach jego realizacji. Jest ona na bieżąco aktualizowana i uzupełniana, a na stronie startowej znajdują się najświeższe wiadomości dotyczące Projektu. Na każdej zakładce strony znajdują się również odnośniki do kont Projektu prowadzonych na portalach społecznościowych (facebook.com, nk.pl, goldenline.pl), na portalu chomikuj.pl oraz do kanału Projektu na youtube.com.

 

2. ZAKŁADKA INFORMACJE O PROJEKCIE

 W zakładce Informacja o Projekcie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Projektu i jego realizacji. W kolejnych podzakładkach umieszczono informacje o korzyściach płynących z uczestnictwa w Projekcie, obszarze jego realizacji i grupie docelowej oraz o sposobie realizacji.

 

3. ZAKŁADKA NASI UCZESTNICY

W zakładce „Nasi uczestnicy” zamieszczone są informacje nt. Uczestników i Uczestniczek Projektu tj. linki do szkół, w których uczą, a po zakończeniu realizacji zadania 2 (Diagnoza „IN” umiejętności Beneficjentów Ostatecznych) i zadania 5 (a w szczególności Diagnozy „Out”) filmiki z prezentacjami dydaktycznymi i notkami biograficznymi. 

 

4. ZAKŁADKA NAPISALI O NAS

W zakładce „Napisali o nas” zebrane są wszelkie informacje dot. Projektu zamieszczane na różnych portalach internetowych. Pozwala to na zapoznanie się ze wszystkimi materiałami bez zbędnego przeszukiwania internetu w ich poszukiwaniu.

 

5. ZAKŁADKA NASI EKSPERCI

Treści zamieszczone w tej zakładce pozwalają na zapoznanie się z karierą, osiągnięciami i kwalifikacjami Ekspertów naszego Projektu.  

 

6. ZAKŁADKA GALERIE

W zakładce Galerie zamieszczana jest dokumentacja filmowa i fotograficzna z realizacji kolejnych etapów Projektu.

 

7. ZAKŁADKA REKRUTACJA

W zakładce Rekrutacja znajdują się wszelkie informacje dotyczące rekrutacji oraz jest statusu (w toku/zamknięta). W podzakładce można pobrać wszystkie niezbędne to pierwszego etapu rekrutacji dokumenty.

 

8. ZAKŁADKA FAQ

W zakładce FAQ zebrano odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane przez Uczestników i Uczestniczy pytania, tj.

 

·         Jak długo trwa uczestnictwo w projekcie?

·         Jak wypełnić ankietę aplikacyjną?

·         Jakie wydarzenia przewidziane są w trakcie realizacji projektu?

·         Ile można mieć nieobecności?

·         W jakim terminie zaplanowany jest wyjazd zagraniczny?

·         Czy są jeszcze wolne miejsca?

·         Przewodnik po stronie internetowej 

 

9. ZAKŁADKA ZAPYTANIA OFERTOWE

 Zakładka ZAPYTANIA OFERTOWE jest jedną z dróg (obok wysyłania informacji mailowo i faxem oraz powieszenia jej na tablicy informacyjnej w siedzibie biura Projektu) dotarcia do potencjalnych oferentów.

 

10. ZAKŁADKA NOTA PRAWNA

Nota prawna zamieszczona została na stronie internetowej by rozwiąż wszelkie wątpliwości prawne co do zamieszczanych na stronie materiałów.

 

11. ZAKŁADKA INNE PROJEKTY

Każda osoba, która zainteresuje się działalnością Fundacji może łatwi odszukać odnośniki do stron internetowych innych projektów realizowanych przez Fundację „Nowe Media” i jej partnerów.

 

12. ZAKŁADKA KONTAKT

Jeśli informacje zamieszczone na stronie internetowej Projektu okażą się niewystarczające, każdy odwiedzający Naszą witrynę może zadać pytanie Zespołowi Realizującemu. Kontakty znajdzie w zakładce KONTAKT.

Email
Grupa