Szkoły naszych uczestników

 

Szkoły, w których pracują Uczestnicy Projektu:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach

Zespół Szkół Niećkowo

Zespół Szkół Gastronomicznych w Elblągu

Zespół Szkół Gastronomicznych w Warszawie

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie

Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku

Zespół Szkół w Lubawie

Zespół Szkół w Pułtusku

Zespół Szkół nr 6 w Ełku

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieniecu

Zespół Szkół Zawodowych w Ostródzie

Zespół Szkół Licealnych i Usługowych w Jeleniej Górze

Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie

Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie

Mrągowskie Centrum Kształcenia w Mrągowie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olsztynie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie

Zespół Szkół Agrobiznesu w Człuchowie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Inowrocławiu

Zespół Szkół w Iławie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Łodzi

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku

Zespół Szkół w Górowie Iławeckim

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inowrocławiu

Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tomaszowie Mazowieckim 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Specjalna w Bydgoszczy

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Strzelcach Opolskich

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego w  Rudzie Śląskiej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku

Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku

Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku

Zespół Szkół Nr 2 w Szczecinie

Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim

Zespół Szkół w Olsztynku

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Siedlcach

Zespół Szkół Rolniczych Ostróda

Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Trzcianka

Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 Kościerzyna

Zespół Szkół nr 3 w Międzychodzie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie

Zespół Szkół Agrotechnicznych Sławno

Zespół Szkół Specjalnych nr 2 Gdańsk

Zespół Szkół nr 1 Wieluń

 
 
Centrum Kształcenia Praktycznego Pionki
 
 
 
 
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych Ilawa
 
 
 
 

 

Email
Grupa